Politieberichten

Agent geslagen door verdachte

Breda - 18 maart 2025 11:04

Dinsdagnacht 18 maart 2025 is een man aangehouden voor mishandeling van een politieagent. Hij besloot een agent te slaan omdat die hem te vertrekken bij een opvanglocatie.



Rond 00.30 uur gaan agenten naar de Slingerweg omdat de verdachte gevraagd was te vertrekken bij een pand maar hier niet aan voldeed. Agenten treffen ter plaatse de 55-jarige man uit Breda aan en verzoeken hem dan te vertrekken. Dit weigert hij de eerste keer, waarna een agent het nogmaals vraagt. De man staat op en geeft de agent een klap in het gezicht. Hij probeert het nog een keer, maar de agent ontwijkt hem, waarna de man de agent vastpakt en nogmaals slaat. De collega pakt het stroomstootwapen en tasert de verdachte. Hij wordt aangehouden voor mishandeling en meegenomen naar het cellencomplex. De agent heeft aangifte gedaan van mishandeling.

Bron: politie.nl


Politieberichten

Babbeltruc door nep-wijkagenten in Amsterdam

De afgelopen tijd hebben we in Amsterdam last van nep-wijkagenten. Hierbij worden oudere mensen opgelicht of proberen verdachten dat bij hun te doen. De wijkagenten van wie hun identiteit wordt misbruikt hebben inmiddels aangifte gedaan. De recherche is een onderzoek gestart.

19 maart 2025 6:32 LEES MEER

Meer berichten

Bron: politie.nl