Politieberichten

Politie zoekt getuigen van poging overval Schoonhoven

Schoonhoven - 17 maart 2025 14:20

De politie kreeg op vrijdagavond 14 maart een melding van een poging overval bij een winkel aan de Haven. De politie is op zoek naar drie verdachten en komt graag in contact met getuigen.



Rond 20:30 uur kwamen de drie overvallers de winkel in. Door getuigen is gezien dat de verdachten in bezit waren van meerdere wapens. Nadat de drie verdachten werden aangesproken door een persoon in de winkel, sloegen zij op de vlucht op twee scooters. Bij deze poging overval raakte niemand gewond, ook is er geen sprake van een buit.

Signalement

Verdachte1:

  • man
  • donker gekleed
  • scooter

Verdachte 2:

  • man
  • donker gekleed
  • donkere scooter

Verdachte3:

  • man
  • donker gekleed

Heeft u informatie?

De politie onderzoekt de (toedracht van de) zaak. Omwonenden met camerabeelden wordt gevraagd om zich te melden. Informatie die het onderzoek kan helpen, is welkom. Heeft u iets verdachts gezien in de omgeving of heeft u mogelijk beelden van camera’s aan de Haven waarop rond 20:30 iets verdachts te zien is? Neem dan contact op met de politie via de opsporingstiplijn 0800-6070 of via het tipformulier. U kunt dit ook melden via Meld Misdaad Anoniem via 0800 - 7000.

Bron: politie.nl


Politieberichten

Verdachte aangehouden na brand en aantreffen drugslab in Heemstede

In het onderzoek naar de brand en het aangetroffen drugslaboratorium aan de Burgemeester van Lennepweg is een verdachte aangehouden. Het betreft een 73 jarige inwoner van Heemstede. Hij is inmiddels voorgeleid bij de rechter-commissaris en in bewaring gesteld.

18 maart 2025 9:43 LEES MEER

Meer berichten

Bron: politie.nl