Politieberichten

Tweede aanhouding voor woningoverval

Wittem - 23 juli 2021 10:05

In de nacht van dinsdag 27 op woensdag 28 april werd er op de Rijksweg N278 een gewelddadige woningoverval gepleegd. Donderdagavond is een tweede verdachte op verdenking van betrokkenheid bij de overval aangehouden. Eerder deze week werd ook al een eerste verdachte aangehouden.



Dinsdag 13 juli werd in Opsporing Gezocht nog aandacht aan de overval besteed. Hierbij vertelde het slachtoffer, dat als gevolg van de gewelddadige overval gewond raakte, zijn verhaal. De persoon die donderdagavond kon worden aangehouden betreft een 55-jarige man uit Sittard. De man die eerder deze week werd aangehouden, was een 36-jarige man, eveneens uit Sittard. Lees hier meer over die eerste aanhouding in dit onderzoek.

Het onderzoek gaat onverminderd door. Meer aanhoudingen worden dan ook niet uitgesloten. Meer weten over de overval? Lees hier verder. De politie dankt eenieder voor het meedenken en het delen van informatie.

Bron: politie.nl


Politieberichten

NAVO-top – delegaties succesvol begeleid

De overgrote meerderheid van de delegatieleden die vanwege de NAVO-top naar Nederland zijn gereisd, is dinsdagavond aangekomen. Tientallen politiemensen hebben in samenwerking met de KMar deze delegatieleden in ‘stoetjes’ begeleid. In totaal waren er honderden vervoersbewegingen. In en rond Den Haag en in de rest van Nederland bleef het relatief rustig.

24 juni 2025 20:48 LEES MEER

Meer berichten

Bron: politie.nl