Politieberichten

Gewapende winkeloverval Steenwijklaan, politie zoekt getuigen

's-Gravenhage - 25 januari 2025 15:33

Den Haag - Bij een winkel aan de Steenwijklaan vond vrijdagavond 24 januari rond 18.30 uur een gewapende overval plaats. Twee verdachten hebben onder dreiging van een wapen buit gemaakt . Er is niemand gewond geraakt en er zijn nog geen aanhoudingen verricht.



Om ongeveer 18.30 uur kreeg de politie melding van een overval. Hierbij hebben twee verdachten onder dreiging van een wapen het winkelpersoneel bedreigd en buit gemaakt. De verdachten zijn hierna uit de winkel gevlucht in de richting van de Koekangestraat. De verdachten, twee mannen, droegen tijdens de overval donkere kleding en hun gezicht was bedekt met een sjaal.

Getuigen en beelden gezocht
De politie onderzoekt het incident. Bent u getuige geweest van de overval van de winkel aan de Steenwijklaan in Den Haag en heeft u nog niet met ons gesproken? Heeft u iets verdachts gezien in de buurt van de Steenwijklaan rond de tijd van het incident? Of heeft u mogelijk camerabeelden van het incident of de verdachten? Dan komt de politie graag in contact met u. Neem dan contact met ons op via 0900-8844. Deelt u uw informatie liever anoniem? Bel dan met Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.

Bron: politie.nl


Politieberichten

Overleden vrouw in woning Rotterdamsedijk

In een woning aan de Rotterdamsedijk in Schiedam is op maandag 1 augustus een overleden vrouw aangetroffen. Kort daarna heeft de politie een verdachte aangehouden. Het gaat om een 34-jarige man uit Schiedam. De politie gaat uit van een misdrijf en onderzoekt de zaak.

1 augustus 2025 15:43 LEES MEER

Meer berichten

Bron: politie.nl