Politieberichten

Tweede verdachte brand Soest aangehouden

Soest - 30 juli 2025 11:31

Woensdagochtend 30 juli is een tweede verdachte aangehouden in het onderzoek naar de brandstichting bij een restaurant en bovenliggende woning aan de Burgemeester Grothestraat in Soest.



De brandstichting vond plaats in de nacht van zondag 16 februari op maandag 17 februari rond 01.30 uur. Toen politiemensen ter plaatse kwamen, zagen ze bij een restaurant rook onder de dakpannen komen. De brandweer werd vervolgens opgeroepen en zij schaalden op naar een grote brand. Er kwam veel rook vrij en daarom werden meerdere woningen ontruimd.

Op 15 juli werd een eerste verdachte aangehouden die nog altijd in bewaring zit. Beide verdachten worden verdacht van betrokkenheid bij de brandstichting. 

U kunt helpen!
Het onderzoek is in volle gang.  U kunt helpen. Heeft u meer informatie? Tip het dan de politie. Dat kan telefonisch via 0900-8844.
Anoniem tippen kan ook. Online via meldmisdaadanoniem.nl of door te bellen naar 0800-7000. 

U kunt ook gebruik maken van de opsporingstiplijn 0800-6070.
 

Bron: politie.nl


Politieberichten

Politie lost waarschuwingsschot bij aanhoudingen Karspeldreef

De politie heeft vanmiddag vier jongens van 14, 14, 15 en 17 jaar uit Amsterdam aangehouden na een bedreiging met een vuurwapengelijkend voorwerp op de Karspeldreef in Amsterdam. Bij de aanhoudingen werd een waarschuwingsschot gelost. Het vuurwapengelijkende voorwerp is hierbij aangetroffen.

13 augustus 2025 19:33 LEES MEER

Meer berichten

Bron: politie.nl