Politieberichten

Getuigen gezocht na inbraak in Sint Maarten

Sint Maarten - 2 november 2022 14:00

De politie onderzoekt een inbraak in een winkelpand aan de Rijperweg in Sint Maarten. De inbraak werd woensdag rond 05.45 uur ontdekt en doorgegeven aan de politie.



Vermoedelijk is de inbraak rond 05.00 uur gepleegd. De verdachte(n) hebben een witte bestelbus in een weiland vlakbij het winkelpand achtergelaten. Waarschijnlijk omdat ze zich vast hadden gereden in de drassige grond en niet verder konden rijden.

Dezelfde verdachte(n) hebben mogelijk een auto op de Rijperweg gestolen om alsnog te kunnen vluchten. Dit voertuig is later in de ochtend aangetroffen in Ouderkerk aan de Amstel. Getuigen en / of mensen met informatie kunnen contact opnemen met 0900-8844.

2022228996/ 2022228999

Bron: politie.nl


Politieberichten

Twee opstootjes en mishandelingen binnen enkele minuten

Tijdens het uitgaan op zaterdag 5 juli zijn twee mannen mishandeld op bijna dezelfde plek. De politie heeft hiervoor twee verdachten aangehouden.

5 juli 2025 13:00 LEES MEER

Meer berichten

Bron: politie.nl