Politieberichten

Politie treedt op tijdens onrustige avond

Katwijk - 14 mei 2025 22:55

De politie heeft op woensdagavond, 14 mei, twee personen aangehouden nadat de openbare orde was verstoord in het centrum van Katwijk. Die avond waren er meerdere bijeenkomsten in de Voorstraat. Tijdens de openbare orde verstoring is een persoon gewond geraakt in het gezicht.



Woensdagavond was er een bijeenkomst in de kerk aan de Voorstraat, in verband met de bijeenkomst was er een (tegen) demonstratie aangekondigd. De politie was die avond aanwezig, onder andere de Mobiele Eenheid, om zowel de demonstratie als de bijeenkomst in goede orde te laten verlopen.

Er waren aan het begin van de avond enkele tientallen (tegen) demonstranten in de omgeving van de kerk in de Voorstraat aanwezig. Op de boulevard bevonden zich ook enkele tientallen (tegen) demonstranten die onder andere gezichtsbedekkende kleding droegen. De politie heeft de groep demonstranten op de boulevard weggestuurd. 

Een andere groep van ongeveer 300 personen verstoorde de openbare orde waarbij een aantal met stenen en bierflessen naar demonstranten en de politie gooiden. De politie heeft twee personen aangehouden voor belediging en openlijke geweldpleging. Een persoon raakte gewond in het gezicht.

Rond 21:45 uur was de rust wedergekeerd in het centrum.

Bron: politie.nl


Politieberichten

Tweede aanhouding in onderzoek naar dodelijk schietincident

In het onderzoek naar het dodelijk schietincident dat donderdagavond in Bocholtz plaatsvond, is zondagmidddag in Sittard een tweede aanhouding verricht. Een 42-jarige man uit Heerlen werd aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij het schietincident.

1 juni 2025 19:36 LEES MEER

Meer berichten

Bron: politie.nl