Politieberichten

Meisjes aangehouden voor geweld in metro

Rotterdam - 2 april 2025 13:25

Een 63-jarige vrouw en een oudere man spraken op 30 januari twee meisjes aan op hun taal toen ze in de metro zaten vanuit Kralingse Zoom. De scheldwoorden vlogen hen om de oren. De meisjes waren daar niet van gediend en hebben de man en vrouw behoorlijke klappen gegeven. De vrouw hield er flinke kneuzingen aan over aan arm en pols.



De politie is meteen een onderzoek gestart en onderdeel daarvan was het tonen van de beelden van de twee in het regionale opsporingsprogramma Bureau Rijnmond. De meisjes herkenden zichzelf en meldden zich bij de politie. Ze zijn 13 en 17 jaar en komen uit Rotterdam. Ze zijn beiden aangehouden.

Bron: politie.nl


Politieberichten

Politie toont nieuwe beelden in onderzoek naar overleden Atilla

De politie doet opnieuw een oproep aan getuigen in het onderzoek naar de man die zondagochtend 8 december 2024 overleed op een parkeerplaats aan de Rijksstraatweg, langs de A13. Bewakingsbeelden laten zien dat het slachtoffer kort voor zijn overlijden nog in Rotterdam was en vervolgens aan de Rijksstraatweg heeft getankt. De politie gaat inmiddels uit van een misdrijf en doet een nadrukkelijke oproep om alle informatie over het slachtoffer te delen. Dit kan ook volledig anoniem. 

8 april 2025 17:48 LEES MEER

Meer berichten

Bron: politie.nl