Melding Asten, Floralaan
Melding
BOB-01 Brandmelding Wegvervoer (Fiets) 221041
Tijdstip
4 maart 2022 19:47:05
Originele Melding
P 1 BOB-01 BR wegvervoer (fiets) Floralaan Asten 221041
Adres
Asten, Floralaan
Plaats
Asten
Veiligheidsregio
Brabant-Zuidoost
Hulpdienst
Brandweer
Prioriteit
Met Grote Spoed
Opgeroepen
- Brandweer - Monitorcode Brabant - (1104799)
- Brandweer - Blusgroep-2 - Asten - (1105161)
- Brandweer - Groep-C - Asten - (1105162)
- Brandweer - Lichtkrant Kazerne - Asten - (1105198)
- Brandweer - (2029568)
Voertuigen
- 22-1041 - Tankautospuit-Terreinvaardig-Natuurbrand Bestrijding (TST-NB) - Peelland, Asten
Gerelateerde Meldingen
- vrijdag 5 januari 11:27 - Brandweer Met Spoed
- maandag 27 november 13:20 - Trauma helikopter Met Grote Spoed
- vrijdag 30 juni 2023 11:14 - Trauma helikopter Met Grote Spoed
- dinsdag 13 juni 2023 08:03 - Politie
- donderdag 23 maart 2023 17:40 - Brandweer Met Spoed
- zaterdag 12 november 2022 19:36 - Politie
- vrijdag 19 november 2021 15:40 - Trauma helikopter Met Grote Spoed
- vrijdag 19 november 2021 15:38 - Politie
- woensdag 15 september 2021 14:43 - Politie
- zaterdag 19 december 2020 13:37 - Politie
Verkeersongevallen
Inzet van hulpdiensten bij verkeerstongevallen op A- en N-wegenSittard-Geleen, A2 hectometerpaal: 234,1
Vandaag 14:49:38Leiderdorp, A4 hectometerpaal: 29,6
Vandaag 14:22:22Schiedam, A13 hectometerpaal: 15,9
Vandaag 14:16:07Capelle aan den IJssel, A20 hectometerpaal: 38,2
Vandaag 13:46:10Westervoort, A12 hectometerpaal: 135,6
Vandaag 13:44:33Leiderdorp, A4 hectometerpaal: 29,3
Vandaag 13:41:12Leidschendam-Voorburg, A12 hectometerpaal: 5,9
Vandaag 13:25:26Rotterdam, A20 hectometerpaal: 30
Vandaag 13:18:59Bodegraven-Reeuwijk, A12 hectometerpaal: 38,2
Vandaag 13:00:10Borne, A35 hectometerpaal: 57,1
Vandaag 12:04:06