Politieberichten

Wie weet er meer over een explosie aan de Lisbloemstraat?

Rotterdam - 25 maart 2023 21:00

De politie is op zoek naar getuigen die meer weten over een explosie in een woning aan de Lisbloemstraat in de Rotterdam. Gelukkig raakte niemand hierbij gewond.



Zaterdag 25 maart omstreeks tien over acht in de avond kreeg de politie een melding binnen van een explosie in een woning. Op locatie lagen meerdere ruiten van het huis er uit. Gelukkig waren geen mensen aanwezig in de woning en raakten er geen slachtoffers gewond. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het incident en is op zoek naar getuigen. Heeft u iets opvallends gezien of gehoord? Geef het dan door via de onderstaande opties.

Bron: politie.nl


Politieberichten

Geweldsgebruik door politie lijkt te stabiliseren

Na jaren van toename lijkt het aantal geweldsaanwendingen door de politie te stabiliseren. In 2024 kwamen politieambtenaren bij ruim drie miljoen incidenten ter plaatse. In 36.151 gevallen werd daarbij geweld toegepast. Ter vergelijking: in 2023 gebeurde dat 35.989 keer. In minder dan één procent (0,74 procent) van alle meldingen waarbij de politie ter plaatse kwam, werd geweld gebruikt. De inzet van het vuurwapen daalde ten opzichte van eerdere jaren.

13 mei 2025 7:00 LEES MEER

Meer berichten

Bron: politie.nl