Politieberichten

Twee mannen aangehouden bij verdachte situatie

Maastricht - 23 januari 2026 18:41

Twee mannen zijn vrijdagmiddag op de Meerssenerweg in Maastricht aangehouden bij een verdachte situatie.



Rond 15.30 uur kwamen er meldingen binnen dat op de Meerssenerweg bij een bruiloftsstoet iemand een paar keer op de grond geschoten zou hebben.

De politie startte direct onderzoek op. Van het incident waren filmpjes gemaakt. Daaruit bleek dat het hier niet om een gericht geweldsincident ging maar dit een soort ceremonieel karakter had.

Ter plaatse werden hulzen aangetroffen en onderzoek hieraan zal moeten uitwijzen om wat voor soort patronen het gaat. Het vermoeden bestaat dat het knalpatronen betreft.

Het onderzoek resulteerde uiteindelijk in de aanhouding van het tweetal. Ze werden op de Meerssenerweg rond 17.30 uur in een auto aangehouden.

Beiden zijn overgebracht naar het politiebureau en de auto is in beslag genomen.

 

Bron: politie.nl


Politieberichten

Storing met 112 en 0900-8844 verholpen

De landelijke storing in het systeem van de politie is opgelost. Vanmiddag was er een storing in onze systemen, waardoor medewerkers van de meldkamer meldingen anders moesten aannemen dan gebruikelijk, wat meer tijd in beslag nam. Het noodnummer 112 is tijdens de verstoringen bereikbaar gebleven, maar het kan zijn dat u langer in de wacht stond. Het politienummer 0900-8844 was tijdelijk moeilijk bereikbaar en de chatfunctie van de 112-app werkte tijdens de verstoring niet. 0900-8844 en de 112-app werken inmiddels weer naar behoren. De precieze oorzaak van de verstoring wordt onderzocht.

7 februari 2026 18:18 LEES MEER

Meer berichten

Bron: politie.nl