Politieberichten

Utrecht - Europees voetbal

Utrecht - 11 december 2025 10:37

Op deze pagina wordt vandaag - 11 december - publieksinformatie gedeeld over politie inzet in relatie tot een Europese voetbalwedstrijd FC Utrecht -Nottingham Forest.



10.45 uur: 

‘We hopen op een veilig verloop van de openbare orde rond de komende Europese voetbalwedstrijd (van FCUtrecht-Nottingham Forest). Ook ditmaal leveren we hiertoe een forse inzet met honderden collega’s. We zijn er in de binnenstad, bij het stadion en andere plekken waar supporters zijn of worden verwacht. Onze inzet is gericht op het bijdragen aan de veiligheid voor de mensen in de stad, het voorkomen van confrontaties tussen de relschoppers onder de supporters van beide clubs, waarbij we van hen verwachten dat ze zich normaal gedragen. Dat het vanavond een mooi en sportief voetbalfeest mag worden voor iedereen!’

Johan van Hartskamp, politiechef Stad Utrecht

Bron: politie.nl


Politieberichten

Vier verdachten aangehouden in onderzoek witwassen en diefstal NFT’s

De politie heeft deze week vier verdachten aangehouden in een onderzoek naar witwassen en diefstal NFT’s (niet-vervangbare tokens). Het gaat om twee mannen en een vrouw uit Axel en een vrouw uit Terneuzen.

24 januari 2026 16:28 LEES MEER

Meer berichten

Bron: politie.nl