112 Nieuws

Woningbrand leidt tot grote inzet

Gouda - 7 oktober 2025 10:47 | AS Media

GOUDA - In de late ochtend van dinsdag 7 oktober kort voor 10.30 uur is een woningbrand ontstaan aan de De Baan in Gouda.

De brand in de straat veroorzaakte een acuut gevaar, waardoor er met hoge spoed is gereageerd. Meerdere hulpdiensten, waaronder de brandweer, ambulancedienst en politie, zijn ter plekke gegaan. Er zijn zes ambulances en een traumahelikopter uit Rotterdam ingezet. Ook de verkeerscentrale verleende bijstand. Het betrof een woningbrand met onbekende oorzaak. De betrokken objecten zijn momenteel beperkt tot een woning. De ernst van eventuele verwondingen is nog niet vastgesteld. Verschillende brandweerkorpsen uit Alphen aan den Rijn, Boskoop, Gouda en Waddinxveen zijn betrokken geweest bij de bestrijding van de brand.

Er zijn onder andere twee haakarmvoertuigen, een tankautospuit, en diverse andere gespecialiseerde brandweervoertuigen ingezet. Verder schaalde men snel op naar een grote brand en daarna naar een grip 1-situatie om de coördinatie van de inzet soepel te laten verlopen. De exacte oorzaak van de brand wordt nog onderzocht.

Alle foto's

Meer 112 nieuws uit Gouda en omgeving